Apie Mus

Mes už sveiką ir laimingą Jūsų augintinį!

Veterinarijos Klinika – Vaistinė „ŠANSAS“ – tai profesionalių veterinarijos specialistų teikiamos paslaugos, betarpiškas rūpestis gyvūnais, nuoširdus bendravimas su klientais, glaudus bendradarbiavimas su partneriais ir draugais.

Mūsų tikslas – užtikrinti kokybiškas paslaugas augintiniams ir suteikti naudingą, išsamią informaciją jų šeimininkams.

Agneta retusuota
Agneta Remeikytė. Veterinarijos vyr. gydytoja – farmacininkė. (Šiuo metu motinystės atostogose)

Baigiau Lietuvos veterinarijos akademiją. Turiu VMVT licenciją užsiimti veterinarijos praktika ir veterinarijos farmacijos veikla. Specializacija: terapiniai susirgimai, dermatologija, egzotiniai gyvūnai, farmacija, pašarai. Taip pat konsultuoju gyvūnų priežiūros, profilaktikos bei gydymo klausimais. Atlieku diagnostinius bei laboratorinius tyrimus.

Justina Kriščiūnienė: Veterinarijos farmacininkė.

Baigiau Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Veterinarijos Fakulteto Veterinarinės medicinos studijų programą. Esu atsakinga už vaistinės veiklą. Mielai patarsiu gyvūnų gydymo, profilaktikos, laikymo, priežiūros, bei šėrimo klausimais.

Jolita Mikutienė. Gyvūnų kirpėja – stilistė.

2011 metais, po gyvūnų kirpėjos amato mokslų, seminarų, prasidėjo gyvūnų kirpėjos – stilistės karjera. Per daugelį metų sukaupta patirtis ir nuolatinis mokymasis šioje srityje leidžia tobulėti ir perprasti daugeli naujų ir vis įvairesnių kirpimo subtilybių.

Mūsų partneriai ir draugai Royal Canin, Hills, ADVANCE, Virbac, Specific, Gufi, Frypryst,
Všį „BINADA“ , Šiaulių gyvūnų globos namai, Šiaulių „Letenėlė“.